“ODUVALA” ŽIRI: Ima samo 16 godina i brutalno pjeva!

U prvom krugu "Zvezda Granda" predstavila se Kristina Malićević iz Knjaževca. Ona se predstavila pjesmama "Ne dam ovo malo duše" Zorice Brunclik i "Neću se smiriti" Ane Bekute. Već nakon prve pjesme žiri je nagradio sa tri glasa, a na kraju nastupa dobila još jedan glas. Za nju su glasali Ana,

Prosinečki: Možemo biti zadovoljni jer su momci dali sve od sebe

Nakon sinoćnje prijateljske utakmice u Las Palmasu u kojoj je reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena od Španije sa 0:1 selektor Robert Prosinečki je izjavio: - „Odigrali smo dobro ovaj meč. U prvom poluvremenu smo dobro stajali na terenu i parirali selekciji Španjolske. Oni su imali više loptu u posjedu i dominirali

Jordanski golman, u stilu Asmira Begovića, postigao gol s 90 metara

Svako voli vidjeti kad golman zabije gol svom kolegi na protivničkoj strani. Najčešće je to iz penala ili iz slobodnog udarca, po čemu je najpoznatiji bio legendarni paragvajski golman Hose Luis Čilaver (Jose Chilavert), koji je u karijeri zabio 54 gola. No, prava je rijetkost da golman golmanu zapapri s vlastitog

Miralem Pjanić i Ognjen Vranješ neće igrati protiv Španije

Bh. reprezentativci Miralem Pjanić i Ognjen Vranješ neće biti na raspolaganju selektoru nogometne reprezentacije BiH Robertu Prosinečkom za predstojeću prijateljsku utakmicu protiv Španije. Ova informacija je objavljena na zvaničnoj stranici Nogometnog saveza BiH, a razlog izostanka Pjanića i Vranješa su povrede. Pjanić ima problema sa zadnjom natkoljenom ložom, dok Vranješ ima upalu

BiH remizirala s Austrijom te izborila plasman u elitu Lige nacija

Nogometne reprezentacije Austrije i Bosne i Hercegovine odigrale su meč bez golova u okviru UEFA Lige nacija. Bosna i Hercegovina je bodom iz ove utakmice zadržala prvo mjesto u grupi, te će od naredne sezone nastupati u elitnom društvu Lige nacija - Ligi A. U prvih 45. minuta meča na stadionu