Allegri: Ronaldo je tu da donosi trofeje!

Trener Juventusa Massimiliano Allegri još jednom je ponovio koliko je zadovoljan igrama Cristiana Ronalda, te da je doveden upravo kako bi donosio trofeje Staroj dami. Juventus je golom Ronalda jučer slavio protiv Milana u Superkupu Italije, što je za Portugalca i prvi trofej u dresu Bianconera. Allegri je još jednom ponovio da

Šok u Brazilu: Nogometaša je usred utakmice pogodila munja (VIDEO)

U mjestu nedaleko Sao Paula u Braziu igrala se utakmica U-20 momčadi Agua Santa i Atletico Mineira. No da je bilo mrvicu zdrave pameti, utakmica se ne bi igrala. Utakmicu je pratilo teško nevrijeme. Munje su sijevale gotovo cijelu utakmicu, a sudac je prekidao utakmicu. Dvije minute do kraja utakmice pri rezultatu 1-0

Juventus bez problema protiv Bologne, Pjanić odigrao cijeli susret

Juventus je osigurao prolazak u četvrtfinale italijanskog kupa nakon što je kao gost savladao Bologna sa 0:2. Prvi pogodak na utakmici je viđen u 9. minuti. Bernardeschi je nakon pomalo komičnde intervencije odbrane pogodio za vodstvo Stare dame. Nekoliko minuta poslije dobru šansu je imao i Emre Can, ali je bio

Kapiten čestitao “Dan RS-a” i ekspresno dobio otkaz u klubu

Dejan Popović više nije kapiten i nogometaš NK Zvijezde iz Gradačca. Tako je odlučio Upravnoi odbor kluba, koji je danas izdao saopćenje povodom nedavnog istupa Popovića, prenosi Avaz. – Nakon sastanka Upravnog odbora povodom postupka igrača i kapitena Zvijezde Dejana Popovića koji je neprimjerenom i nepotrebnom objavom na društvenoj mreži Instagram narušio

Težak udarac za Bayern pred dvomeč s Liverpoolom

Disciplinska komisija Evropske fudbalske federacije (UEFA) suspendovala je na dvije utakmice Thomasa Mullera, napadača Bayerna što znači da će morati propustiti oba duela osmine finala Lige šampiona protiv Liverpoola, prenosi Anadolu Agency (AA). UEFA je objavila da je Mulleru izrečena kazna od dvije utakmice zabrane igranja zbog crvenog kartona, koji je

Levente priredio iznenađenje savladavši favoriziranu Barcelonu

Nogometaši Levantea priredili su veliko iznenanđenje pošto su u osmini finala Kupa kralja na domaćem terenu savladali favoriziranu Barcelonu rezultatom 2:1. Domaćini su šokirali Katalonce već u 4. minuti kada je nakon slobodnjaka Ruben Ročina, Erik Kabako (Erick Cabaco) bio najviši u skoku i loptu glavom, iz peterca poslao iza leđa

Ibrahimović na Instagramu: Vraćam se majci u Bosnu (VIDEO)

Jedan od najboljih fudbalera modernog doba Zlatan Ibrahimović vrijedno radi uoči početka nove sezone u MLS-u. Iako se ranije povezivao sa velikim povratkom u Evropu i timovima poput Milana, od toga neće biti ništa. To je još jednom potvrdio i sam Ibrahimović objavom na Instagramu, ali uz zanimljivu muziku u pozadini. Naime, popularni

Salihamidžić potvrdio dolazak pojačanja: Pavard stiže u julu

Hasan Salihamidžić, sportski direktor Bayerna saopštio je danas da će u ljetnom prelaznom roku bavarski fudbalski gigant kupiti Benjamina Pavarda (22), defanzivca Stuttgarta i reprezentacije Francuske. Pavard će potpisati ugovor sa Bayernom u trajanju od pet godina, vrijedan 35 miliona eura, istakao je Salihamidžić. Pavard je karijeru počeo u Lilleu. Od 30.

Odbojkašice BiH danas u Lukavcu igraju meč za historijski plasman na EP

Ženska odbojkaška reprezentacija BiH danas u Lukavcu ima priliku ostvariti povijesni uspjeh i prvi put se plasirati na Evropsko prvenstvo. Uslov je bilo kakva pobjeda protiv Rumunije, a u taboru bh. selekcije optimizma ne nedostaje. Potvrdilo se to na konferenciji za novinare jučer u Tuzli, gdje su se obratili selektor Goran