Barcelona dominirala i napadala, Lyon se odbranio

Lyon i Barcelona su remizirali u okviru prve utakmice osmine finala Lige prvaka, odigravši meč bez golova. Već u 5. minuti Lionel Messi je izveo slobodnjak sa distance, ali lopta je prošla nekoliko centimetara iznad prečke. Lavovi su uzvratili već u 10. minuti. Martin Terrier silovito šutirao iz daljine, ali

Redsi se ispromašivali, Bayern sačuvao mrežu na Anfieldu

U prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka između Liverpoola i Bayerna na Anfieldu nije bilo pogodaka. Salah je u 12. minuti imalo solidan pokušaj, ali Neuer se nije dao prevariti. Već u narednom napadu Bavarci su imali stopostotnu priliku kada je Matip nespretno zahvatio loptu na petercu i zamalo je savladao

Robert Prosinečki ne računa na Ognjena Vranješa

Kako prenose mediji u našoj zemlji, selektor reprezentacije Bosne i Hercegovine Robert Prosinečki definitivno ne računa na Ognjena Vranješa. Nakon niza skandala, igrač Anderlehta je završio svoju epizodu u našoj najboljoj selekciji. Vranješ je već duže vremena na meti navijača reprezentacije zbog spornih tetovaža i objava na društvenim mrežama, a nakon posljednjih

Prosinečki: Koliko god da je teška grupa, vjerujemo da možemo proći

Robert Prosinečki, selektor nogometner reprezentacije Bosne i Hercegovine, nakon skoro dva mjeseca stigao je u Sarajevo gdje će danas prisustvovati sjednici Izvršnog odbora NSBiH. Kraj protekle godine obilježili su plasman naše najbolje selekcije u A grupu Lige nacija, te zdravstveni problemi selektora, zbog kojih je propustio žrijeb kvalifikacionih grupa za EURO

Pjanić: Sa Ronaldom ću ostvariti dječački san

Fudbaleri Juventusa sutra sa početkom od 21 sat gostuju Atleticu u Madridu u prvom meču osmine finala Lige prvaka. Bh. reprezentativac Miralem Pjanić kazao je da Juventus očekuje težak duel. – Moramo se privići na način igre Atletica i pokušati doći do gola u Madridu. Oni podsjećaju mnogo na nas. Agresivni

Levandovski ruši bivšeg mentora

Igrati na Enfildu je nešto posebno i uzbuđen sam zbog toga, kaže Poljak Robert Levandovski (Lewandowski) se nada da će pobijediti svog bivšeg mentora Jirgena Klopa (Jur Klopp) u večerašnjem meču osmine finala Lige prvaka između Liverpula i Bajerna, prenosi Sport Avaz. Levandovski je najbolji strijelac Bajerna ove sezone sa 25 golova

Monchi: Ne vidim razlog da Džeko ide iz Rome

Roma je savladala Bolognu sa 2:1 u preostaloj utakmici 24. kola Serije A. Prije meča, direktor Monchi je za Sky Sport govorio u budućnosti našeg Edina Džeke u Romi i bio sasvim jasan. “Edin je sretan u Romi. Ne vidimo razlog da ide. Mislimo na sadašnjost i cijelu situaciju u klubu. Mi

Bayern u haosu uoči Liverpoola: Alcantara urlao na Kovača, rezervisti se žalili

Sutra je prva utakmica šesnaestine finala Lige prvaka između Liverpoola i Bayerna, a trener Niko Kovač je naišao na nove probleme u ekipi što mu zadaje dodatnu glavobolju. Iako su već odavno poznati neki sukobi između Nike Kovača i pojedinih igrača Bayerna, njemački mediji su prenijeli još jednu najaktuelniju. Naime, neposredno nakon